Šlukovka z opalitu

2 hodnocení

Designová šlukovka z opalitu. Luxusní designový kousek do tvého weedového království. Víc cool dýmku těžko seženeš! Krásně sedí v ruce a má boční turbo. Takže stačí zapálit, pustit a jedeš.  

  • Znamení: sedne všem znamením
  • Materiál: opalit (systeticky vyrobený kámen = sklo)
  • Velikost: 100-110 mm
  • Váha: 80-100 g
  • Tvar: obelisk

 

820 Kč
Dostupnost: Skladem
Šlukovka z opalitu
2 hodnocení
Expedice do 24h
Cool design
100 % vegan
laboratorne-testovano

Detailní popis produktu

Designová šlukovka z opalitu. Skleněnka je ručně vyrobená z kouzelně vypadajícího opalitu. Luxusní designový kousek do tvého weedového království. Víc cool dýmku těžko seženeš! Krásně sedí v ruce a má boční turbo. Takže stačí zapálit, pustit a jedeš. 

Součástí balení jsou i náhradní sítka a čistící štěteček. Šlukovku už jsme jednou opláchli v teplé vodě. Před použitím ji ale ještě jednou vyčisti roztokem teplé vody a octa, může být pořád po broušení trošku mastná.

Btw: je to poctivá ruční práce, takže může vypadat maličko jinak, než na fotce. Ale zase je každá naprostý originál! Každý kus má podobnou velikost a barvu jako ty na fotografii, ale žádné dva nejsou úplně stejné. Za to ti garantujeme, že nikdo nebude mít stejný, jako ty.

Rozšíření pro nás ezočíče

K čemu slouží opalit?

Opalit je jako ohnivá duše přírody, která tě prostě uchvátí. Jeho intenzivní a živé barvy přitahují jako magnet.

Tahle kráska je symbolem vášně a kreativity. Když ji budeš mít u sebe, ucítíš, jak se tvoje vnitřní plameny rozhořívají. Opalit tě povzbuzuje, aby sis v životě nebrala servítky. Věř si a nech svoji kreativitu volně plynout!

Opalit ti pomůže odhalit tvou pravou jiskru. Pomáhá objevovat autenticitu a vnitřní hrdost. Připomíná nám naši jedinečnost a povzbuzuje tě k tomu, abys si světu ukázala svůj vlastní, neopakovatelný lesk.

Opalit je také kamenem emocionálního uzdravení. Když ho budeš držet v ruce nebo si ho přiložíš na srdce, může ti pomoct uvolňovat negativní energie a poslat do tvého nitra lásku a radost. Je to takový malý klenot, který ti připomíná, že si zasloužíš šířit světlu a lásku do světa. Navíc pomáhá k finanční hosnosti!

Takže, vzdej hold svému ohnivému duchu s opalitem. Buď si jistá sama sebou a nech ten plamen ve svém nitru hořet. Opalit je tu pro tebe, abys světu ukázala svoji jedinečnou a živou osobnost.

Takže vykroč vpřed s opalitem a nech svět oslnit svým ohnivým leskem!

Znamení: všechny

Jak růženín očistit a nabít?

Ideálně ještě před prvním použitím se udělej čistící a nabíjecí rituál. Potom ho můžeš pravidelně opakovat, podle toho jak budeš cítít, že je potřeba. Nezpomeň si vyzualizovat, jak během očisty odchází z tvé dýmečky všechna špatná energie.

Kdykoliv budeš chtít očistit šlukovku od negativní energie, nejprve ji pořádně umyj pod tekoucí vodou. Až bude šlukovka dostatečně čistá, jemně ji osuš a přes noc ji nech nabíjet na měsíčním světle.

Nikdy ji nenabíjej na slunci, aby ti nevybledla. Pokud budeš chtít posunout očistu na další úroveň, šáhni po šalvěji a důkladně si šlukovku aspoň půl minutky vykuř.

Obelisk je magický tvar!

Obelisky jsou jako symbolické majáky síly a moci. Jsou jako ten tajemný artefakt, který tě obklopuje pozitivitou a dává ti ten správný boost. Naplňují energií a poskytují ochranou.

A co teprve, když je použiješ při svých duchovních praktikách! Můžeš držet v rukou nebo se na něj soustředit při meditaci a tím otevřít dveře k hlubšímu spojení s vlastní silou a moudrostí. Jeho silná energie soustředěná na vrcholu je ideálním nástrojem pro léčení a harmonizaci těla a ducha.

Obelisk vyzařuje energii ze svého vrcholu, nazývaného "generátor". Vytváří silné energetické pole z centrálního bodu, které proudí neustále a podporuje duchovní růst. Krystalový vrchol je nazýván "vysavačem" a dokáže absorbovat nemoci, škodlivé plyny a zlé duchy.

K čemu je dobrá šlukovka?

Je to ideální řešení, pokud tě pálí brka nebo skleněnky, nebo se ti prostě nechce balit. Sáhni pro šlukovce, je totiž schopná ochlazovat dým, který vdechuješ, a nabiješ ji za pár sekund! Pecka! Navíc má silnější stěny a nerozbije se tak snadno.

Specifikace

  • Materiál: opalit (systeticky vyrobený kámen = sklo)
  • Velikost: 100-110 mm
  • Váha: 80-100 g
  • Tvar: obelisk