🎁 U objednávek nad 1500,- jde poštovné na nás 💋

Mamellu šalvěj bílá vykuřovací svazek malý - 10 cm

4 hodnocení

Vykuř si to! Ať už chceš očistit energie nebo jen provonět pokoj. Šalvěj je pecka, kterou chceš mít doma!

170 Kč
Dostupnost: Skladem
Mamellu šalvěj bílá vykuřovací svazek malý - 10 cm
4 hodnocení

Detailní popis produktu

Vykuř si to! Ať už chceš očistit energie nebo jen provonět pokoj. Šalvěj je pecka, kterou chceš mít doma! 

Šalvěj bílá nebo taky Salvia apiana má antibakteriální, antivirové a dezinfekční účinky. Očišťuje prostory, předměty a energie. Odpuzuje hmyz. V alternativním léčitelství se šalvěj využívá k úlevě od bolesti v krku, snižování vysokých teplot, při zánětech a při léčbě ran a odřenin. Také pomáhá od bolestí hlavy a při silných migrénách. Zjisti více o Šalvěji v našem článku na blogu!

Vůně: Kořenitá, jasná a velmi výrazná.

Pro klasiky

Šalvěj bílá provází lidstvo po generace. Oblíbená byla už v babylonské říši. Známá se stala převážně díky kalifornským indiánům, kteří ji považovali za posvátnou a užívali ji denně při energetických a očistných rituálech nebo s ní léčili nemoci.

Rozšíření pro nás ezočíče

Vůně šalvěje pomáhá se sebedůvěrou a prosazováním se. Rozvazuje jazyk. Obzvláště pomáhá osobám, které byly během svého života utlačovány a učeny být zticha. Aroma šalvěje stimuluje kreativní část mozku a podporuje paměť. Dokáže očistit i naše tělo a duši od negací. Pomáhá s nalezením naší vlastní životní cesty. Její kouř rozšiřuje mír a pomáhá komunikovat s našimi předky.

Pokud jsi extrémista a tahle palička je pro tebe málo, tak koukni tady do odkazu.

Jak vykuřovat?

Zapálit, sfouknout plamen a nechat kouř provonět prostor. Je jen na tobě, jestli se se svazkem projdeš, nebo ho necháš v klidu ležet a misce.  Pokud očišťuješ byt/dům/office, tak se s doutnajícím svazek projdi po všech místnostech. Až rituál dokončíš, smotek zapíchni do písku/himalájské soli nebo doutnající konec odstřihni. Více informací o tom, jak správně vykuřovat, se dozvíš zde!

Délka: 10 cm

Váha: +- 17 g

 

Podobné produkty