Neobyčejná jména květů na MAMELLU

 

Nejspíš sis všiml*a, že naše květy mají úplně jiná jména, než jsou klasické názvy strainů. Proč? Prostě protože se nám nelíbí nefeminní názvy odrůd. Jsme holčičí growerky, které si chtějí jít vlastní cestou. Konopný business je dost maskulinní svět a CEOs ženy v něm nejsou moc vidět. A co nás pálí ze všeho nejvíc je, že když je vidět žena, tak je to kočka v bikinách, která stojí v poli nebo je obsypaná květy. A my nejsme žádný stojany na ganju, jsme MAMELLU girls! 

Takže jména našim květům dáváme podle ženských hrdinek, které nás inspirují a ke strainu sedí. Navíc najít odrůdu, která by měla ženské jméno je skoro nemožný, rohodly jsme se, že jsme si poradily po svém. 

Vypěstujeme a pořádně přechutnáme každý strain, do degustačního deníku si poctivě poznamenáme vůně, chutě, vzhled s styl palic a na základě toho vybíráme nejvic trefný jméno. Někdy bereme v potaz původní název strainu, někdy to není vůbec potřeba. Tak třeba Zendaya je strain Zenergy, energická a zároveň sladká odrůda s trochu temným aroma, kterou si tak jako tak zamiluješ. Jak jinak by se mohla jmenovat?!

LAB x GUERRILA TEAM

A když už jsme u květů, pořád tápeš co je LAB a co je GUERILLA TEAM? LAB jsou indoor modely vypěstované v naší laboratoři, kde můžeš kontrolovat každou jednu živinu. Yes, pořádný lampy! A GUERILLA TEAM jsou kytky, které vyrostly pěkně na sluníčku. Dřív jsme jely guerillové pěstování, při kterém random sadíš kytky do přírody na co nejhůř přístupná místa, aby tě někdo nevybral. Teď už ale pěstujeme na vlastním poli, o které se s láskou staráme a nelijeme do něj žádný sajrajty, jen něžná přírodní hnojiva a květinám dodáváme nadstandardní péči. Jóó občas je i pomazlíme. Vlastně je hlazení skoro na denním pořádku.

Takže bejby, nevadí že seš holka. Běž do toho, co chceš, po hlavě. Ničeho se neboj, bude to dobrý! Btw, na tvojem gendu nám nezáleží, hlavně ať jsi happy! Cis Heteronormativní společnost je stejně jen přežitek