Mamellu vykuřovadlo Palo Santo

12 hodnocení

Když máš náladu pod psa, pro Palo Santo udělej hopsa!

220 Kč
Dostupnost: Skladem
Mamellu vykuřovadlo Palo Santo
12 hodnocení

Detailní popis produktu

Když máš náladu pod psa, pro Palo Santo udělej hopsa! Jedna z nekouzelnějších vůní na světe... Uklidňuje a dodává cozy intimčo. Prostě si sedni, zapal si špalíček a nech ho v klidu doutnat. Ty se zatím pár krát zhluboka nadechni a vydechni. Uvidíš, že to hned bude o trošku líp! Btw Palo Santo stromy jsou vzácné a nesmí se kácet! U nás najdeš jen dřívka z pověřeného zdroje, u kterého jsme si jisté, že stromy nekácí.

Vůně: jasná, sladká, borovicová, citronová a dřevitá vůně trošku do pižmova. Liší se od jakéhokoliv jiného aromatického dřeva. 

Pro klasiky

Nejenom, že Palo Santo krásně voní, dokáže ti bodnout s laděním fyzické a psychické kondiceObsahuje limonen, alfa terpineol a karvon, což v praxi znamená, že má protizánětlivé a relaxační účinky, umí tlumit bolest a posilovat imunitu. Můžeš ho vyzkoušet na bolest hlavy, nebo třeba na nachlazení. Jako bonus by jeho vůně měla uklidnit tvoji mysl a ty se tak můžeš soustředit na co zrovna potřebuješ, nebo jen tak jet na vlně zenu a v klidu existovat. My, co jedeme v józe, na Palo nedáme dopustit.

 

Rozšíření pro nás ezočíče

Pálení Palo Santo eliminuje negativní energii, pomáhá nám v boji se strachem a zlými duchy. Můžeš s ním vykuřovat v interiéru i exteriéru a pročistit si tak prostor, předměty nebo i bytosti. Jen bacha ať je nespálíš. Navíc díky vykuřovadlu Palo Santo můžeš svůj dům vyčistit od negativní energie. Vykuřování interiérů by se mělo dělat několikrát do roka. Prostor klidně vykuřte i po hádkách, další tipy si přečti v našem článku na blogu.

 

Jak vykuřovat?

Zapálit, sfouknout plamen a nechat kouř provonět prostor. Je jen na tobě, jestli se se svazkem projdeš, nebo ho necháš v klidu ležet a misce. Pokud očišťuješ byt/dům/office, tak se s doutnajícím svazekem projdi po všech místnostech. Až rituál dokončíš, smotek zapíchni do písku/himalájské soli nebo doutnající konec odstřihni.

Váha: +- 25 g

Podobné produkty