Selenit

1 hodnocení

Dotkni se vyšších sfér, ale zároveň stůj nohama pevně na zemi v těžké a nejisté době. Andělský kámen selenit ti dokáže pomoci s obojím. Spojí tě s anděly a bude ti oporou v těžkých dobách.

95 Kč
Dostupnost: Skladem
Selenit
1 hodnocení
selenit hulka
Novinka
Expedice do 24h
Cool design
100 % vegan
laboratorne-testovano

Detailní popis produktu

Účinky selenitu

Duše:

Selenit je jako průvodce do harmonie, který otevírá cesty k moudrosti uvnitř nás samých. Spojuje nás s andělskými sférami a dodává novou energii nejen nám, ale i světu kolem nás. Ano, upírá pozornost k duchovním stránkám, ale zároveň nám pomáhá zůstat pevně na zemi a směřovat k našim cílům. Pomáhá dosáhnout stanovených cílů a změn v našem životě. Otevírá nám korunní čakru a přináší vnitřní mír a klid.

Tělo:

Selenit uvolňuje zablokovanou energii a ulevuje od napětí, což může zmírnit bolesti hlavy spojené se stresem. Léčitelé a maséři využívají selenit kvůli jeho schopnosti ulevit svalům, šlachám a kostem.

Prostor:

Čištění negativní energie z domova: Selenit lze umístit na různá místa v domácnosti, aby se vyčistila negativní energie a podpořilo se klidné prostředí.

 

Jak se starat o selenit

  1. Pozor na vlhkost: Selenit nedělá dobře voda, tak ho raději dej stranou od vlhkosti, která ho může poškodit.
  2. Zacházej s ním jemně: Selenit je měkký a snadno se můžeš poškrábat nebo poškodit, tak si s ním dej pozor.
  3. Nenech ho na přímém slunci a nestav ho příliš teplu: Může to zamlžit jeho povrch.
  4. Čištění: Můžeš ho utírat hadříkem, štětcem nebo jemnými myšlenkami. Můžeš také použít vykuřovadlo, třeba bílou šalvěj.
  5. Ukládání: Selenit by měl být na suchém a chladném místě, aby měl ty nejlepší podmínky. Dbej na to, aby na něj nesvítilo přímo slunce.

Jak nabíjet selenit. Opět pozor na slunce.

U ostatních kamennů je bežné, že se nabíjí sluncem. Čirost selenitu se může zamléčnit na přímem slunci. Proto jej nabíjej pouze během úplňku.  Stačí ho vystavit svitu měsíce když půjdeš spát. 

 

Jak vzniká selenit

Vzniká z vody a vápenatého síranu v krystalické formě sádrovce, který má bílé a modré záblesky podobné měsíčnímu světlu, a to je důvod, proč se nazývá podle řecké bohyně Selēnē (Měsíc).

 

K jakému znamení se hodí selenit?

Selenit je kámen pro znamení Raka. Podle astrologie pomáhá Rakům stát pevně nohama na zemi. Kromě Raka je selenit vhodný i pro vzdušná znamení (Blíženci, Váhy a Vodnář).

 

Každý kus je originál může se tvarem lišit. Délka jedné selenitové hůlky je 10 cm. Při skladování dejte pozor na vlhkost.