Magnolia vonné františky

3 hodnocení

Klid, sebevědomí, smyslnost a inspirace. S tímto kouskem zázraku se doma nebo na józe krásně vyrelaxuješ a nabiješ do dalších dní.

130 Kč
Dostupnost: Skladem
Magnolia vonné františky
3 hodnocení
Expedice do 24h
Cool design
100 % vegan
laboratorne-testovano

Detailní popis produktu

Konečně přestává sněžit a z hlíny si nahoru klestí cestu první barvy jara. Zatetelíš se, je to tady. Po pár krocích to ucítíš, víš, že to je ona, královna květin, magnolie. Krémová vůně se rozprostírá do každého póru ještě spící krajiny a v tobě se rozlévá klid. Ne nadarmo se jí přezdívá božská vůně pro duši. Magnolie má tu moc, že člověka vyklidní. Zažívej to každý den, sníh nesníh. Frantík svou smyslnou vůní dokáže člověka krásně uvolnit, je proto ideální na meditace a jógu, ale i na to, když přijdeš domů streslá z práce. Doporučujeme zažehnout, i když ti domů přijde randíčko. Uvolní ti mysl, zapne se focus level a začnou se dít věci. Pokud zrovna tápeš, pomůže ti zamyslet se nad svými cíli a pošťouchne problémy, které je třeba řešit, dodá sebevědomí a odplaví negativní pleps.

Jak voní MAGNOLIA?

Magnolia voní jako smyslné a vyklidněné jaro, tajemná kráska se schopností tě vyrelaxovat až do příjemné blaženosti. Vyrábí se tradičním způsobem na bázi květů, olejíčků, pryskyřic a těch nejjemnějších esencí. Má v sobě pouze přírodu.

Jak vykuřovat s františky?

Pro pálení františků je vhodné použít nehořlavý podtácek z mramoru, kovu nebo keramiky, kde nehrozí jeho vznícení a lze s ním pohodlně manipulovat. Františky zapalujeme od úzké horní části pomocí zapalovače nebo zapálené sirky. Plamen držíme u františka do té chvíle, než zrudne, poté jej rychle umístíme na připravený nehořlavý podtácek. Pokud budeš chtít, můžeš provést i správný vykuřovací rituál, více o vykuřování se dozvíš zde!

Františky nikdy nenechávejte bez dozoru, jeden celý bude hořet cca. půl hodiny, ale můžeš jej zapalovat i po částech. Pokud ho budeš chtít uhasit například v půlce, zapíchni rozpálenou část do vody a uhas žhavou část. Až uschne, můžeš v pálení pokračovat. Vůně těchto františků je v místech, kde stojí vzduch intenzivní, proto bys je měla pálit jen v dobře větraných místnostech.
Balení obsahuje 12 ks františků.