Kouzelné krystaly

5 hodnocení

Kouzelné krystaly jsou skvělým pomocníkem pro uvolnění dýchacích cest a zmírnění bolestí - primárně bolesti hlavy a kocoviny. Joooo čteš dobře. Kocoviny! Stačí si dát pár krystalů do skleničky s horkou vodou a inhalovat.

Váha: 14 g

210 Kč
Dostupnost: Skladem
Kouzelné krystaly
5 hodnocení
mentol krystaly
Novinka
Expedice do 24h
Cool design
100 % vegan
laboratorne-testovano

Detailní popis produktu

Jak inhalovat mentolové krystaly:

  1. Stačí si dát dva až tři kousky krystalu do malé skleničky nebo hrníčku.
  2. Zalít horkou vodou.
  3. Nechat krystaly rozpustit.
  4. A začít inhalovat.

Krystaly jsou ideálním pomocníkem do domácí lékárny, nebo jako součást první pomoci v tvé kabelce, nebo batohu. Ale můžeš je mít neustále u sebe jen tak a zlepšovat si s nimi den, kdykoliv potřebuješ.

Účinek mentolových krystalů: 

Inhalováním krystalů se uvolňují svaly po celé délce krku. Působí přesně na ta místa, která způsobují bolest. U migrény už nebudeš muse čeakt až sama někdy odejde. Krystaly eukalyptu jsou jsou známé silné analgetikum, které si oblíbili i sportovci pro uvolnění ztuhlých svalů. 

Krystaly se pro své osvěžující, dekongestivní a anestetické vlastnosti používají v aromaterapii. Inhalace krystalů podporuje snadnější dýchání, uvolňuje ucpaný nos, zklidňuje bolest v krku a přispívá ke chladivému pocitu na pokožce. Eukalyptus, prokazatelně pomáhá i při snižování bolesti, zánětu a překrvení. Jeho účinky jsou skvělé i na kocovinu a bolesti hlavy.

Jak se získavají eukalyptové krystaly: 

Mentolové krystaly se získávají z esenciálního oleje eukalyptu, a krystalizují přirozeným procesem. Vypadají nádherně, radost je mít v ruce!

Upozornění:

UPOZORNĚNÍ!!! Jsou velmi silné a účinné. Opravdu stačí při inhlaci POUZE 2-3 krystaly v hrníčku s horkou vodou. Nebo můžeš krystaly v horké vodě položit třeba na noční stolek a dýchat je. Výborně pomáhá dětem i dospělým s odbouráváním překrvení a optimálním dýcháním před spaním i během dne. 

Krystaly nejsou k jídlu! Vyhněte se kontaktu s očima.