Očista | vykuřovací svazek MAMELLU

Neohodnoceno

Očista level milion = bílá šalvěj, okvětní lístky pomerančové růže a citrín. To prostě chceš! Jako dárek nebo jako malou nezbytnost pro tvůj domov.

220 Kč
Dostupnost: Skladem
Očista | vykuřovací svazek MAMELLU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Očista level milion = bílá šalvěj, okvětní lístky pomerančové růže a citrín. 

Ruku na srdce, kdo si doma občas nepotřebuje trošku uklidit... Tahle vykuřovací mini pochodeň ti s tím pomůže a ještě u toho bude krásně vonět! Jasně, vyluxovat budeš muset sama, ale závěrečný magic touch nech na svazečku Očista. Bude to skvělý dárek nebo nezbytnost pro všechny, kteří se snaží dát sbohem nepovedeným vztahům, ubíjející práci nebo složitým situacím, které prostě nejdou pustit z hlavy. Vykonej opravdový očistný rituál, který ti pomůže odprostit se od problému a začít znovu dýchat. Že nevíš jak? Sepsali jsme pro tebe malý návod u nás na blogu, aby to bylo jednodušší.

Vůně: Kořenitá, jasná, jemná po květech růží a velmi výrazná.

 

Pro klasiky

Šalvěj bílá je nejznámější vykuřovací bylinou. Rostlina roste především v Kalifornii a latinsky se nazývá Salvia Alpiana. Při spalování vydává šalvěj bílá silnou kořeněnou vůni. I když si na ni někteří musí zvyknout, pro mnoho lidí je nakonec vůně příjemná. Kromě toho, že pálení bílé šalvěje čistí atmosféru ve vaší domácnosti, pomáhá v létě také odhánět hmyz. Vůně bílé šalvěje je navíc dostatečně silná na to, aby z vašeho domova vyhnala nežádoucí pachy.

 

Rozšíření pro nás ezočíče

Pálením bílé šalvěje navazují kontakt s duchovním světem a zahánějí zlé duchy. Prý bílá šalvěj způsobuje zlým duchům nemoci. "Světem duchů" ale myslíme kontakt s naším podvědomím. Freud a tak... Víš, ne? Pod pojmem vyháněním zlých duchů si představ vyhánění negativních myšlenek strachů a bloků z podvědomí. Otevřením oken a spálením bílé šalvěje zbavíš svůj domov šera a tíživé atmosféry.

Citrín je živý, povznášející kámen, který přináší světlo v temných časech. Pohlcuje a transformuje negativní energii a působí proti sebedestruktivnímu chování. Navíc podporuje optimismus a dodává energii a odvahu k objevování nových možností. Citrín posiluje a podporuje tělo!

 

Jak vykuřovat?

Zapálit, sfouknout plamen a nechat kouř provonět prostor. Je jen na tobě, jestli se se svazkem projdeš, nebo ho necháš v klidu ležet a misce. Pokud očišťuješ byt/dům/office, tak se s doutnajícím svazek projdi po všech místnostech. Rozfoukej kouř co nejvíce po místnosti, ať všude pěkné vyčistíš atmosféru. Až rituál dokončíš, smotek zapíchni do písku/himalájské soli nebo doutnající konec odstřihni.

Délka: 10 cm

Podobné produkty